Bu sayfa arşiv amaçlı olup güncel olmayan bilgiler içerebilir.
Güncel bilgiler için lütfen neu.edu.tr adresindeki yeni internet sayfamızı ziyaret ediniz.

Hemşirelik Bölümü Mezunlar Lİstesi

2009-2010 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ
MEZUN ÖĞRENCİ LİSTESİ

Bölüm Birincisi: Mehmet BAŞER
Bölüm İkincisi: Arzu ÜŞENMEZ
Bölüm Üçüncüsü: Yeliz BİTTACI


Öğrencinin Adı
TUĞBA
GÜLAY
SİNEM
HÜLYA
EMEL
GÜLHAN
YASEMİN
ÖZLEM
FERİHA
NAHİDE
MEHTAP
ÖZLEM
YELİZ
BENGÜL
FATMA
ŞİFA
ÇİĞDEM
SELİN
EZGİ
ARZU
FİKRİYE
TESLİME
AYŞE
YELİZ
PINAR
KADRİYE
AYTÜL
MERYEM
FATMA
HATİCE
ZÜHEYLA
MÜZEYYEN
MEHMET
MERAL
AYŞE
ASLI
HAMZA
HALİT
FADİME
ÖMER
AYŞE
ESRA
BAHAR
SİNEM
MERYEM
PEMBE
KEVSER
AYŞE
ÜMMÜ GÜLSÜM
ÜMMİYE
SONGÜL
Öğrencinin Soyadı
DOĞAN
AĞCABAY
DAĞ
YILDIZ
İLHAN
DEMİR
DOĞAN
GÜZEL
KARAGÖZLÜ
ZİNCİRKIRAN
SALMAN
AYDOĞDU
BİTTACI
İŞERİ
GÜMÜŞSOY
SAVK
UYAR
DOĞAN
DİNLEYİCİ
ÜŞENMEZ
ÇETİNSEL
UYAR
ARKIN
HUNÇ
SELÇUKLU
ALTUN
BALKANLI
ERDEN
ATEŞ EVLEKSİZ
ÇETİN
KARATAY
GÜLDEN
BAŞER
GÜMÜŞSOY
DOĞAN
ALDAĞ
UÇAR
KIZILKANAT
AKAL
KARA
HIZLIER
İNECİ
ÇELİK
ÖZKILIÇ
GÜNGÖR
CANPOLAT
ALTUN
AYKUT
BAĞLAMA
AKTU
ÇETİNKAYA KARAKUŞ

2010-2011 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ
MEZUN ÖĞRENCİ LİSTESİ

Bölüm Birincisi: Ayten DURAN
Bölüm İkincisi: Sergül ÇİL
Bölüm Üçüncüsü: Gülşen ALTUNTAŞ


Öğrencinin Adı
Selma
Fatma
Elvan
Ayten
Pınar
İmren
Gülşen
Cennet
Sergül
Öğrencinin Soyadı
Çil
Yiğit
İlkhan
Duran
Kocabıyık
Darçın
Altuntaş
Durak
Çil

2010-2011 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ
MEZUN ÖĞRENCİ LİSTESİ

Bölüm Birincisi: Sümeyye İNECİ
Bölüm İkincisi: Ebru AKİ
Bölüm Üçüncüsü: Devrim ERTÜRK


Öğrencinin Adı
Mehtap
Ayşe
Ebru
Halil
Semra
Mehmet
M. Hakan
Sadiye
Murat
Hüseyin
Hilal
Pınar
Emine
Gizem
Asiye
Arzu
Sinem
Sinem
Sezen
Özge
Bekir
Zehra
Hüseyin
Münüre
Berna
Sinem
Aysun
Hamide
Nazmiye
Hatice
Ayşe
Esra
Ayşe
Mevlide
Demet
Meryem
Buse
Yeliz
Leyla
Yeşen
Kader
Fatma
Serap
Devrim
Arzu
Demet
Candan
Nigar
Asiye
Hakan
Fatma
Sultan
Fatma
Mustafa
İbrahim
Tuba
Ayşe
Sümeyye
Öğrencinin Soyadı
Üzüm
Aykut
Aki
Tepe
Karakuş
Bal
Üresin
Balan
Uslu
Toto
Sünmez
Zengin
Onkun
Özşen
Çelik
Güleç
Yazıcı
Baykut
Güngör
Kurtoğlu
Deveci
Dilfir
Kaleci
Akgör
Yalçındağ
Demir
Kırbaç
Yamuk
Korkmaz
Kırgız
Begeç
Aydın
Keskin
Yaman
Karakılıç
Dinleyici
Üreten
Yıldız
Toklu
Yürün
Özelmacı
Yıldız
Kızıl
Ertürk
Gönel
Erol
Günyolu
Toklu
Yücel
Ünal
Ateş
Kalkan
Bülüç
Çeto
Demir
Korkmaz
Yıldırım
İneci

2011-2012 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ
MEZUN ÖĞRENCİ LİSTESİ

Bölüm Birincisi: Demet YOLERİ
Bölüm İkincisi: Esra İLKHAN
Bölüm Üçüncüsü: Musa BAYKUT


Öğrencinin Adı
ESİN
ŞÜKRAN
MELEK
MUSA
SÜLEYMAN
NACİYE
CANAN
ESRA
DEMET
Öğrencinin Soyadı
YALÇIN
YOSMA
ÖZDEMİR
BAYKUT
DURAN
NAMİ
ALTUNTERİM
İLKHAN
YOLERİ

2011-2012 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ
MEZUN ÖĞRENCİ LİSTESİ

Bölüm Birincisi: Cansev YÜCEL
Bölüm İkincisi: Hüseyin AKKAYA
Bölüm Üçüncüsü: Merve DEMİROĞLU


Öğrencinin Adı
Hazan
Pembe
Yeter
Fatma
Fadime
Semran
Nesibe
Hasret Kübra
Cansev
Dağhan
Gülcan
Pınar
Suzan
Sevim
Elif
Tuğba
Ceren Gizem
Ebru
Mehmet Ali
Hüseyin
Fatma
Pınar
Funda
Feyza
Berat
Gizem Tuğçe
Celal
Habibe
Merve
Zahide
Asena
Aymen
Sabriye
Sümeyya
Zeynep
Hatice
İshak
Gözde
Nihal
Gülşah
Merve
Sedef
Merve
Sert
Esma
Ercan
Naciye Esra
Cennet
Sevginar
Lezgin
Süleyman
Betül
Meryem
Sevilay
Alev
Sinem
Öğrencinin Soyadı
Dağlı (Dikey Geçiş)
Osum
Toprak
Toprak
Bacı
Yeşilırmak
Güler
Zengin Çakır
Yücel
Aylanç
İlişen
Türkmen
Özcan
Yıldırım
Sağlam
Fedai
Taşar
Kahmaz
Güleryüz
Akkaya
Aydın
Bolat
Pür
Ercan
Tavacı
Tunç
Bayram
Yıldırım
Sezer
Ekinci
Boyacı
Yılmaz
Yıldırım
Cömert
Öteleş
Gökçe
Çalışkan
Aydemir
Oruç
Yüzeroğlu
Demiroğlu
Duygu
Özdemir
Ağca
Genç
Yılmaz
Koyuncu
Canlı
Yıldırım
Tok
Çümlek
Tutal
Malk
Şimşek
Çakmak
Dilmaç

I prefer Near East University

Haftanın Manşetleri

Fakülteler

Atatürk Eğitim Fakültesi
Denizcilik Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Fen-Edebiyat Fakültesi
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi
Hukuk Fakültesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
İletişim Fakültesi
İlahiyat Fakültesi
Mimarlık Fakültesi
Mühendislik Fakültesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Sahne Sanatları Fakültesi
Tıp Fakültesi
Veteriner Fakültesi

Yüksekokullar

Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu
Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu

Meslek Yüksekokulları

Meslek Yüksekokulu
Denizcilik Meslek Yüksekokulu
Adalet Meslek Yüksekokulu
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Enstitüler

Eğitim Bilimleri Enstitüleri
Fen Bilimleri Enstitüsü
Sağlık Bilimleri Enstitüsü
Sosyal Bilimler Enstitüsü

Hazırlık Okulları

İngilizce Hazırlık Okulu

Araştırma Merkezleri

Rauf Raif Denktaş Araştırma Merkezi
Kıbrıs Araştırmaları Merkezi (YDÜ-KAM)
Turizm Araştırma Merkezi
YDÜ-IBM İleri Araştırmalar Merkezi
İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Araştırma Merkezi
Çevre Bilimleri Enstitüsü ve Herbarium
Bilgi Yönetimi Araştırma Merkezi
Uygulamalı Yapay Zeka Merkezi
Kıbrıs Tarihi Araştırmaları Merkezi (YDÜ-KTAM)
Strateji ve Enerji Politikaları Araştırma Merkezi
Sanat ve Tasarım Araştırmaları Merkezi
Yakın Doğu Enstitüsü
Genetik ve Kanser Tanı Merkezi
Mimarlık-Tasarım-Planlama Araştırma Merkezi
İrfan Günsel Araştırma Merkezi
Toplumsal Araştırma ve Geliştirme Merkezi
İletişim Araştırmaları Merkezi

Merkezler

Tüp Bebek Merkezi
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma Merkezi
Psikolojik Danışma Merkezi
Uzaktan Eğitim Merkezi
Rûmi Enstitüsü
Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Diyaliz Merkezi
Yaşam Boyu Eğitim Merkezi
Kariyer Merkezi
Sigara Bırakma Merkezi