Bu sayfa arşiv amaçlı olup güncel olmayan bilgiler içerebilir.
Güncel bilgiler için lütfen neu.edu.tr adresindeki yeni internet sayfamızı ziyaret ediniz.

Telefon Rehberi

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ DAHİLİ TELEFON REHBERİ

SANTRAL
Tel: +90 (392) 2236464 & 6802000 & 444 0 YDU & 444 0 NEU
Faks: +90 (392) 2236461
Web: www.neu.edu.tr E-mail: info@neu.edu.tr
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Nidai Aksay Telekomünikasyon İşleri Koordinatörü 0
Emine Özlemer Santral Memuru 0
Mine Karahanlı Santral Memuru 0
Emine Ulak Santral Memuru 0
Ayşe Dervişler Santral Memuru 0
     
REKTÖRLÜK
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Suat İrfan Günsel Kurucu Rektör 201
Havva Alkan Kurucu Rektör Sekreteri 201
Ümit Hassan Rektör 274
Gülsün Başarı Rektör Özel Kalem Müdürü 274
Özlem Özemin Rektör Sekreteri 433
İrfan Suat Günsel Mütevelli Heyeti Başkanı 352
Cemre Günsel Mütevelli Heyeti Üyesi & Hastane Yönetim Kurulu Üyesi 352
Adem Aköl Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı & Hastane Yönetim Kurulu Üyesi 7-2003
Pervin Tezel Mütevelli Heyeti Başkan Asistanı & Grafiker 352
Şenol Bektaş Rektör Yardımcısı & Mütevelli Heyeti Üyesi 203
Hatice Yakupoğlu Quriesh Rektör Yardımcısı Sekreteri 205
Fahreddin M. Sadıkoğlu Rektör Yardımcısı 290
Selin Üzelaltınbulat Rektör Yardımcısı Sekreteri 290
Ümit Serdaroğlu Öğrenci İşleri Daire Başkanı & Mütevelli Heyeti Üniversite Koordinatörü 216
ÖĞRENCİ İŞLERİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ümit Serdaroğlu Öğrenci İşleri Daire Başkanı & Mütevelli Heyeti Üniversite Koordinatörü 216
Yeter Tabur Genel Sekreter 403
Erdoğan Şensoy İdari İşler ve Eğitim Koordinatörü 402
Akman Gürler Güvenlik 221
Ayşe Korutürk Öğrenci İşleri Daire Başkan Yardımcısı 401
Tarkan Tezgider Tanıtım ve Dış İlişkiler Koordinatörü 215
Özlem Yücemöz İç Denetim 401
Özlem Tabur İç Denetim 401
Hüseyin Kuşo İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi & Sahne Sanatları Fakültesi & Diş Hekimliği Fakültesi & Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Öğrenci İşleri Müdürü 225
Günsel Akgör İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi & Sahne Sanatları Fakültesi & Diş Hekimliği Fakültesi & Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Öğrenci İşleri Memuru 225
Emine Kılıçoğulları İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi & Sahne Sanatları Fakültesi & Diş Hekimliği Fakültesi & Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Öğrenci İşleri Memuru 225
Cahit Altındağlı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi & Sahne Sanatları Fakültesi & Diş Hekimliği Fakültesi & Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Öğrenci İşleri Memuru 225
Çiler Kurt Hukuk Fakültesi Öğrenci İşleri Müdürü 213
Elif Erez Hukuk Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 213
Firdevs Nadir Hukuk Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 213
Özge Bayraktar Hukuk Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 213
Ulus Candanal İletişim Fakültesi & Eğitim Bilimleri Enstitüsü ve Fen Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Müdürü 217
Demet Özeralp İletişim Fakültesi & Eğitim Bilimleri Enstitüsü ve Fen Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Müdürü Öğrenci İşleri Memuru 217
Dilber Atanç İletişim Fakültesi & Eğitim Bilimleri Enstitüsü ve Fen Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Müdürü Öğrenci İşleri Memuru 217
Mehmetali Taluğ İletişim Fakültesi & Eğitim Bilimleri Enstitüsü ve Fen Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Müdürü Öğrenci İşleri Memuru 217
Mustafa Ancın Mühendislik & Denizcilik Fakültesi Öğrenci İşleri Müdürü 223
Deniz Adıgüzel Mühendislik & Denizcilik Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 223
Derviş Paşa Mühendislik & Denizcilik Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru  
Narin Işıkgün Mühendislik & Denizcilik Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 223
Muazzez İnce Mühendislik & Denizcilik Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 223
Hasan Yağcı Atatürk Eğitim Fakültesi Öğrenci İşleri Müdürü 501
Alsev Keleş Atatürk Eğitim Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 501
Sinem Özada Atatürk Eğitim Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 501
Pembe Genç Atatürk Eğitim Fakültesi Öğrenci İşleri Memuru 501
Ulviye İşgüzar Mimarlık Fakültesi & Güzel Sanatlar Fakültesi & BESYO Öğrenci İşleri Müdürü 259
Nazif Atakan Mimarlık Fakültesi & Güzel Sanatlar Fakültesi & BESYO Öğrenci İşleri Memuru 259
Özlem Erment Mimarlık Fakültesi & Güzel Sanatlar Fakültesi & BESYO Öğrenci İşleri Memuru 259
Salime Akgüven Mimarlık Fakültesi & Güzel Sanatlar Fakültesi & BESYO Öğrenci İşleri Memuru 259
Recep Uğur Arslan Tıp Fakültesi & Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Müdürü 377
Bahadır Dikerman Tıp Fakültesi & Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Memuru 214
Senem Özsezer Tıp Fakültesi & Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Memuru 377
Serdar Özirfanoğlu Tıp Fakültesi & Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Memuru 377
Şengül Ant Tıp Fakültesi & Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri Memuru 377
Meltem Mahirel Fen-Edebiyat Fakültesi & Veteriner Fakültesi & Eczacılık Fakültesi &İlahiyat Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu & Rehberlik Psikolojik Danışmanlık Bölümü Öğrenci İşleri Müdürü 214
Senem Savaşan Fen-Edebiyat Fakültesi & Veteriner Fakültesi & Eczacılık Fakültesi &İlahiyat Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu & Rehberlik Psikolojik Danışmanlık Bölümü Öğrenci İşleri Memuru 214
Vedia Özlemer Fen-Edebiyat Fakültesi & Veteriner Fakültesi & Eczacılık Fakültesi &İlahiyat Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu & Rehberlik Psikolojik Danışmanlık Bölümü Öğrenci İşleri Memuru 214
Neslihan Kaplan Fen-Edebiyat Fakültesi & Veteriner Fakültesi & Eczacılık Fakültesi &İlahiyat Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu & Rehberlik Psikolojik Danışmanlık Bölümü Öğrenci İşleri Memuru 214
Şerife Bahçıvan Hundal Öğrenci İşleri Bilgi İşlem Memuru 202
Musap Faeg Öğrenci İşleri Bilgi İşlem Memuru 202
Diğdem Tünay Öğrenci İşleri Muhasebe 340
Eral Düzener Öğrenci İşleri Muhasebe 340
     
MUHASEBE
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Günay Özburak Murakıp-Mali Müşavir 222
Pembe Saçar Personel Müdürü 212
Zehra Büyükoğlu Muhasebe Müdürü 220
Aysel Behlül Muhasebe Memuru 219
Aysel Mannaş Muhasebe Memuru 219
Birsen Karataş Muhasebe Memuru 219
Emsal Kandil Personel Müdürlüğü Memuru 212
Fatma Çakmak Personel Müdürlüğü Memuru 212
Fatma Kanizi Muhasebe Memuru 219
Havva Zaim Muhasebe Memuru 219
Koral Özkoraltay Ürcan Personel Müdürlüğü Memuru 212
Nevin Üstünsoy Muhasebe Memuru 219
Sevgi Gök Muhasebe Memuru 219
Tezin Erenay Muhasebe Memuru 219
Tülay Umut Muhasebe Memuru 219
Zehra Portocu Muhasebe Memuru 219
ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ – EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ahmet Güneyli Öğretim Üyesi 391
Ali Efdal Özkul Tarih Öğretmenliği Bölüm Başkanı & Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Araştırma Merkezi Müdürü 516
Arzu Doğan Bilgisayar ve Öğretim Tekolojileri & Pedagojik Formasyon Bölüm Sekreteri 391
Aşkın Kiraz Öğretim Üyesi 391
Ayhan Çakıcı Öğretim Görevlisi 391
Aylin Bolçocuk Öğretim Görevlisi 110
Ayşe Çakır İlhan Öğretim Üyesi 391
Ayşe Nadir Atatürk Eğitim Fakültesi Dekan Sekreteri
Türkçe Öğretmenliği Bölüm Sekreteri
110
Ayşegül Akçam Öğretim Görevlisi 110
Ayten Koruroğlu Öğretim Görevlisi 111
Bahire Kızılbora Rehberlik Psikolojik Danışmanlık Bölümü Sekreteri 391
Bengi Altıner Öğretim Görevlisi 255
Bilun Alioğlu Öğretim Görevlisi 334
Birikim Özgür Öğretim Üyesi 110
Burak Şekeroğlu Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
Matematik Öğretmenliği Bölüm Başkan Yardımcısı
434
Çelen Dimililer Öğretim Görevlisi 252
Çiğdem Hürsen Öğretim Görevlisi 110
Çilem Gezer Tarih Öğretmenliği & Sınıf Öğretmenliği Bölüm Sekreteri 391
Doğuş Ertaç Öğretim Görevlisi 110
Doina Popesco Öğretim Üyesi 255
Emine Kıvanç Öğretim Görevlisi 391
Engin Baysen Öğretim Üyesi 379
Eral Akartürk Öğretim Görevlisi 255
Erinç Erçağ Öğretim Görevlisi 379
Ersan Sözgüven Öğretim Görevlisi 391
Evren Hınçal Öğretim Üyesi 434
Ezgi Gömeçli Öğretim Görevlisi 391
Fatma Baysen Öğretim Üyesi 379
Fezile Özdamlı Öğretim Görevlisi 110
Funda Aşardağ Öğretim Görevlisi 334
Funda Gezer Öğretim Görevlisi 261
Gizem Karabardak Okul Öncesi Sekreteri 391
Gizem Öneri Araştırma Görevlisi 391
Gökmen Biçer Öğretim Görevlisi 261
Gözde Latifoğlu Öğretim Görevlisi 391
Gülçin Keleşzade Öğretim Görevlisi 111
Gülşen Hussein Öğretim Görevlisi 110
Güven Silman Öğretim Görevlisi 391
Hasan Samani Öğretim Üyesi 111
Hüseyin Bicen Öğretim Görevlisi 110
Hüseyin Uzunboylu Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölüm Başkanı
393
İ. Kaya Özkın Yüksek Eğitim Koordinatörü
Matematik Bölüm Başkanı
502
Kaan Hürelli Öğretim Görevlisi 391
Mehmet Çağlar Öğretim Üyesi 436
Mukaddes Sakallı Öğretim Görevlisi 110
Murat Tezer İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölüm Başkanı 379
Mustafa Kurt İngilizce Öğretmenliği Bölüm Başkanı 260
Mustafa Özdemir Coğrafya Öğretmenliği Bölüm Başkanı 436
Mustafa Yeniasır Türkçe Öğretmenliği Bölüm Başkan Yardımcısı 112
Olga Okan Öğretim Görevlisi 334
Ömer Yaraşır Türkçe Öğretmenliği Bölüm Başkanı 112
Özhan Öztuğ Öğretim Üyesi 391
Özlem Karaırmak Öğretim Üyesi 391
Özlem Taçkıran Sınıf Öğretmenliği & Coğrafya Öğretmenliği & Eğitim Bilimler Enstitüsü Bölüm Sekreteri 391
Seçil Besim Öğretim Görevlisi 391
Seda Çakmak Öğretim Görevlisi 334
Selma Bardakçıoğlu
Korkmaz
Öğretim Görevlisi 112
Senem Zekai Öğretim Görevlisi 378
Şebnem Güldal Öğretim Görevlisi 378
Şengül Başarı Öğretim Görevlisi 391
Şeniz Şensoy Öğretim Üyesi 378
Şerife Gündüz Çevre Eğitimi Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı 391
Tüge Ertürk Öğretim Görevlisi 391
Umut Akçıl Öğretim Görevlisi 391
Yeliz Akıntuğ Öğretim Görevlisi 432
Zalihe Aksular Öğretim Görevlisi 334
DENİZCİLİK FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ahmet Beyoğlu Uzak Yol Kaptanı 472
Çağrı Deliceırmak Uzak Yol Kaptanı 472
Enver Yetkili Uzak Yol Kaptanı 472
Gülden Aydar Boz Öğretim Görevlisi 472
Hilmi Şahlı Denizcilik Fakültesi Dekan Yardımcısı / Uzak Yol Kaptanı 472
Hüseyin Meray Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Bölüm Başkanı 472
Kemal Özgüç Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölüm Başkanı 472
Kutlu Bayramoğlu Uzak Yol Kaptanı 472
Mahmut Cemmedo Uzak Yol Kaptanı 472
Mehmet Emin Debeş Uzak Yol Kaptanı 472
Menteş Gündüz Uzak Yol Kaptanı 472
Mustafa Altunç Denizcilik Fakültesi Dekanı 472
Neslihan Kaplan Fakülte Sekreteri 472
Neşe Gerçek Fakülte Sekreteri 472
Pınar Turan Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü 472
Timur Boşnak Uzak Yol Kaptanı 472
Uğur Temen Güverte Bölüm Başkanı / Uzak Yol Kaptanı 472
Güner Buğrahan Öğretim Görevlisi 472
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
SANTRAL : 6802030
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
DEKANLIK
Prof.Dr.Mutahhar Ulusoy Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı 100-2600
Prof.Dr Serap Çetiner Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı 100-2603
Prof.Dr .Hikmet Solak Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Başhekimi &
Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalı
100-2617
Ayşe Kişmir Dekan Sekreteri 100-2677
Eldem Şenkayalar Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi
Başhekimi Sekreteri
100-2601
Bahar Altındağ Hasta Kabul 100-2660
Ceylan Firar Bürgül Hasta Kabul 100-2660
Güngör Kaya Öğrenci İşleri 100-2616
Cuma Kahraman Depo 100-2627
Hasan Kansu Teknik Servis 100-2645
Kafe Dental Kafeterya 100-2652
Müslüm Ocak Güvenlik 100-2651
Merkezi Sterilizasyon Merkezi Sterilizasyon 100-2608
Dr.Mustafa Gazi Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı 100-2625
Ozan Savant Müstahdem 100-0
Salih Şenkul Müstahdem 100-0
     
AĞIZ DİŞ ve ÇENE RADYOLOJİ ABD
Prof.Dr Kaan Orhan Oral Diagnoz ve Radyoloji Anabilim Dalı Başkanı 100-2614
İsmail Ö.Artemer Biomedikal sorumlusu 100-2645
Esra Akyel Radyoloji Teknikeri 100-2650
Oral Diagnoz Oral Diagnoz 100-2659
Seçil G. Aksoy Diş Hekimi 100-2662
Melis Mısırlı Asistan 100-2662
Birsel Adalıer Danışma 100-2650
PERIODONTOLOJİ ABD
Prof.Dr Atilla Berberoğlu Periodontoloji Anabilim Dalı Başkanı 100- 2653
Doç.Dr.Güney Yılmaz Öğretim Üyesi 100- 2654
Hayriye Tümer Diş Hekimi 100- 2655
Ayşe Çaygür Asistan 100-2655
Mohammed Albaba Asistan 100-2655
Klinik Klinik 100- 2661
Birsel Adalıer Danışma 100- 2650
PEDODONTİ ABD
Prof.Dr Serap Çetiner Pedodonti Anabilim Dalı Başkanı/ Dekan Yardımcısı 100-2603
Leman Özkan Diş Hekimi 100-2607
Nermin Yönel Diş Hekimi 100-2607
Sıla Korun Diş Hekimi 100-2606
Aylin İslam Asistan 100-2606
İpek Şahin Asistan 100-2606
Özkem Azmi Öge Asistan 100-2606
Klinik Klinik 100- 2612
Sultan Mevlüt Danışma 100- 2610
ORTODONTİ ABD
Dr.Beste Kamiloğlu Başhekim Yardımcısı 100-2615
Levent Vahdettin Diş Hekimi 100- 2605
Umay Kelahmet Diş Hekimi 100-2605
Tolga Şakar Asistan 100-2605
Klinik Klinik 100- 2611
Sultan Mevlüt Danışma 100- 2610
RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ VE ENDODONTİ ABD
Prof.Dr Nuran Ulusoy Restoratif Diş Tedavisi ve Endodonti
Anabilim Dalı Başkanı
100- 2618
Prof.Dr Hikmet Solak Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Başhekimi 100- 2617
Doç.Dr.Atakan Kalender Öğretim Üyesi 100- 2609
Faruk Er Diş Hekimi 100- 2619
Esra Cengiz Diş Hekimi 100- 2619
Mohammed Muharib Asistan 100-2619
İzgen Hacıoğulları Asistan 100-2619
Fjolla Koshi Asistan 100-2619
ENDODONTİ ABD
Umut Aksoy Diş Hekimi 100-2619
Fatma Basmacı Diş Hekimi 100-2619
Pervin Dabaj Asistan 100-2619
Klinik Klinik 100-2621
Serpil Yetim Danışma 100-2620
AĞIZ, DİŞ,ÇENE HASTALIKLARI VE CERRAHİ ABD
Prof.Dr Şenol Tüzüm Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi AD.Başkanı 100-2648
Yrd.Doç.Dr.Lokman Onur Uyanık Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi AD. 100-2631
Aysa Ayalı Diş Hekimi 100-2626
Oğuz Buhara Diş Hekimi 100-2626
Kani Bilginaylar Asistan 100-2626
Gökçe Savtekin Asistan 100-2626
Klinik Klinik 100-2632
Ameliyathane Ameliyathane 100-2622
Fatma Kaşot Danışma 100-2630
PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ ABD
Prof.Dr Mutahhar Ulusoy Dekan/ AD Başkanı 100-2631
Doç.Dr.Gökçe Meriç Öğretim Üyesi 100-2629
Yrd.Doç.Dr.Oğuz Ozan Öğretim Üyesi 100-2628
Yrd.Doç.Dr.Sevcan K.Yılmaz Öğretim Üyesi 100-2643
Simge Taşar Diş Hekimi 100-2647
Serhat Ramoğlu Diş Hekimi 100-2647
Selim Günsoy Diş Hekimi 100-2647
Burcu Günal Asistan 100-2647
Abdullah Oğuz Hamiş Asistan 100-2647
Hüseyin Aktöre Asistan 100-2647
Turhan Melih Durmayüksel Asistan 100-2647
Tolga Çelikkaya Asistan 100-2647
Salim Ongun Asistan 100-2647
Klinik Klinik 100-2641
Diş Teknisyenleri Diş Teknisyenleri 100-2639
Tuğçe Ceylangüden Soyerden Danışma 100-2640
ECZACILIK FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
İhsan Çalış Eczacılık Fakültesi Dekanı - Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü - Farmakognozi Anabilim Dalı Başkanı 121
Dudu Özkum Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı – Farmasötik Botanik Anabilim Dalı Başkanı 127
Hakkı Erdoğan Farmasötik Kimya Anabilim Dalı Başkanı 123
Şahan Saygı Toksikoloji Anabilim Dalı Başkanı 128
Güldal Mehmetcik Biyokimya Anabilim Dalı Başkanı 108
Kaan Polatoğlu Analitik Kimya Anabilim Dalı Başkanı 122
Yıldız Özalp Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Başkanı 129
Nihal Özçelik Roza Sekreter 122
İşve Yalovalı Sekreter 122
Cafe Ecza Kafeterya 443
A.Tanju Özçelikay Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 122
V.Melih Altan Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 122
Arzu Beşikci Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 122
Özgül Birel Analitik Kimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 122
Banu Tuncay Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 129
Mine Özyazıcı Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 129
Yeşim Karasulu Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 129
Zeynep Şenyiğit Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi(Laboratory) 129
Sinem Y.Karavana Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi(Laboratory) 129
Banu Keşanlı Farmasötik Kimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 562
Yusuf Mülazim Farmasötik Kimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 122
Aybike Yektaoğlu Analitik Kimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 122
Eda Becer Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 108
Engin Şarer Farmakognozi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 562
Alper Gökbulut Farmakognozi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi(Laboratory) 562
Serkan Özbilgin Farmakognozi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi(Laboratory) 562
Şifa Demirkent Sağlık Bilimleri Enstitü Sekreteri 562
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ & FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ
Şevki Kıralp Öğretim Görevlisi 337
Alper Çavuş Öğretim Görevlisi 337
Arhun Ersoy Öğretim Görevlisi 337
Begüm Pastırmacıoğlu Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Sekreteri 250
Burak Gökbulut Öğretim Görevlisi 337
Cem Tamtunalı Öğretim Görevlisi 337
Erdoğan Saracoğlu Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı 263
Esra Karabacak Öğretim Üyesi 252
İkbal Sezer Öğretim Görevlisi 252
İlkay Salihoğlu Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı & Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü 250
Şevket Öznur Öğretim Üyesi 252
Yasemin Salcı Öğretim Görevlisi 252
Yeliz Yıltay Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Koordinatörü 251
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ
Ajda İnanlı İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölüm Sekreteri 261
Bilun Alioğlu Öğretim Görevlisi 334
Elif Bakay İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölüm Sekreteri 261
Mustafa Kurt Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkanı
260
Olga Okan Öğretim Görevlisi 334
Aydın Beyzade Öğretim Görevlisi 255
Eral Akartürk Öğretim Görevlisi 255
Hale Silifkeli Öğretim Görevlisi 252
Çise Çavuşoğlu İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkan Yardımcısı 334
Nurdan Atamtürk Öğretim Görevlisi 252
Bengi Altıner Öğretim Görevlisi 334
Asliye Dağman Öğretim Görevlisi 334
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
Deniz Ergün Öğretim Görevlisi 224
Ebru Çakıcı Psikoloji Bölüm Başkanı 253
Fikriye Balkır Boran Psikoloji Bölüm Sekreteri 254
Mehmet Çakıcı Öğretim Üyesi 224
Recep Duran Felsefe Bölüm Başkanı 254
Sözen İnak Öğretim Görevlisi 224
Şerif Hubeyli Tözüner Psikoloji Bölüm Sekreteri 254
Zihniye Okray Kocabıyık Öğretim Görevlisi 224
GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Elif Atamaz Grafik Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi 262
Erdal Aygenç Dekan Vekili/Plastik Sanatlar Bölüm Başkanı 335
Erdoğan Ergün Grafik Tasarım Bölüm Başkanı 425
Evrim Ergün Plastik Sanatlar Bölümü Öğretim Görevlisi 336
Gökhan Okur Grafik Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi 425
İmge Tonyalı Koordinatör 427
Nesrin Aydınoğlu Sekreter 427
Özgün Erdenizci Tasarım Ofisi Sorumlusu 425
Raif Dimililer Plastik Sanatlar Bölümü Öğretim Görevlisi 336
HUKUK FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ahmet Kumrulu Öğretim Üyesi 246
Arif Kocaman Öğretim Üyesi 246
Asuman Turanboy Öğretim Üyesi 246
Ayşe Havutçu Öğretim Üyesi 246
Berna Kocaman Öğretim Üyesi 246
Bülent Tahiroğlu Öğretim Üyesi 246
Cahit Can Öğretim Üyesi 246
Durmuş Tezcan Öğretim Üyesi 246
Duygu Mertbilek Tezay Sekreter 246
Emete Mısırlıoğlu Dekan Sekreteri 246
Erkut Sivrikaya Araştırma Görevlisi 428
Fazıl Sağlam Öğretim Üyesi 246
Güray Erdönmez Öğretim Üyesi 246
Hakan Karan Öğretim Üyesi 246
Hüseyin Pazarcı Öğretim Üyesi 246
Işıl Özkan Öğretim Üyesi 246
Mehmet Köksal Öğretim Görevlisi 246
Memet Erdem Aybay Öğretim Görevlisi 246
Mithat Sancar Öğretim Üyesi 246
Mustafa Hızal Öğretim Görevlisi 246
Muhammed Erdal Öğretim Görevlisi 428
Murat Atalı Öğretim Üyesi 246
Mustafa Ruhan Erdem Öğretim Üyesi 246
Nevzat Koç Öğretim Üyesi 246
Pıtırcık Uler Öğretim Görevlisi 248
Polat Soyer Öğretim Üyesi 246
Rona Aybay Öğretim Üyesi 246
Saniye Kılınçarslan Araştırma Görevlisi 428
Şeref Ertaş Öğretim Üyesi 246
Şükrü Sina Gürel Öğretim Üyesi 246
Yıldırım Uler Hukuk Fakültesi Dekanı 248
Tunçer Karamustafaoğlu Öğretim Üyesi 246
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ & SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
AD / SOYAD GÖREV

DAHİLİ

Dış Hat : 675 1000  

 

Ahmet Ertugan Pazarlama Bölüm Başkanı 7-3125
Ali Dayıoğlu Öğretim Üyesi 7-3122
Ali Malek Öğretim Görevlisi 7-3110
Anthony Hodson Öğretim Görevlisi 7-3116
Aykut Polatoğlu Sosyal Bilimler Dergisi Editörü 7-3103
Ayşem Çelebi Öğretim Üyesi 7-3106
Bahriye Tüzel Çavuşoğlu Öğretim Görevlisi 7-3121
Berna Serener Öğretim Üyesi 7-3110
Bilge Azgın Öğretim Üyesi 7-3118
Bülent Evre Siyaset Bilimi Bölüm Başkanı 7-3119
Çelik Aruoba Öğretim Üyesi 7-3109
Dilek Latif Öğretim Üyesi 7-3105
Doğan İbrahim Öğretim Üyesi 7-3129
Erdal Güryay Öğretim Üyesi 7-3106
Erdal Yavuz Öğretim Üyesi 7-3112
Ergin Akalpler Öğretim Üyesi 7-3105
Erhan Ayaz Asistan 7-3128
Fikriye Sonaroğlu Kaşer İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri 7-3102
Firuzan Remzi Öğretim Görevlisi 7-3115
Husam Rjoub Öğretim Üyesi 7-3128
Hümeyra Uzun İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri 7-3102
Hüseyin Özdeşer Ekonomi Bölüm Başkanı & Avrupa Birliği İlişkileri Bölüm Başkanı 7-3108
İlksoy Aslım Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Yardımcısı 7-3117
İmren İbrahimer Öğretim Görevlisi 7-3116
Muhittin Tolga Özsağlam Öğretim Üyesi 7-3122
Mustafa Menekay Öğretim Üyesi 7-3120
Mustafa Sağsan Bilgi ve Belge Yönetimi Bölüm Başkanı 7-3126
Nadire Çavuş Bilgisayar Enformatik Bölüm Başkanı 7-3114
Nil Günsel Reşatoğlu Bankacılık ve Finans Bölüm Başkan 7-3124
Nur Köprülü Öğretim Üyesi 7-3120
Ömer Gümüş Öğretim Görevlisi 7-3115
Part Time Öğretim Üyeleri Part Time Öğretim Üyeleri 7-3127
Rana Serdaroğlu Öğretim Görevlisi 7-3117
Şerife Zihni Eyüpoğlu Dekan Vekili, İşletme Yönetimi Böl.Başkanı & İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı 7-3104
Tijen Özügüney Sosyal Bilimler Enstitüsü Sekreteri 7-3101
Turgut Türsoy Bankacılık ve Finans Bölüm Başkan Yardımcısı 7-3118
Tülen Saner Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü 7-3121
Ümit Hassan Rektör 7-3111
Zeliha Khashman Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı 7-3123
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Atila Türk Öğretim Üyesi 420
Ahmet Çiğdem Öğr. Üyesi 338
Gabriela Evren Öğr. Üyesi 419
Hakan Karahasan Öğr. Üyesi 399
Emrah Öztürk Öğr. Üyesi Dahili Yok
Aykut Yasakcı Öğretim Görevlisi 146
Ayşe Sorun İletişim Fakültesi Dekan Sekreteri 358 / 6802040
Dilan Çiftçi Öğretim Görevlisi 146
Emine Köşker Öğretim Görevlisi 419
Eser Keçeci Öğretim Görevlisi 399
Eser Köker Öğretim Üyesi 338
Fevzi Kasap Radyo-TV-Sinema Bölüm Başkanı 245
Gamze Anıl Öğretim Görevlisi 399
Gazi Yüksel Öğretim Görevlisi 209
Gökçe Şekeroğlu Dekan Vekili - Görsel İletişim ve Tasarım Bölüm Başkanı 247
Güvenlik Güvenlik 418
İbrahim Özejder Öğretim Üyesi 410
Levent Köker İletişim Fakültesi Kurucu Dekanı 419
Meliha Manyer İletişim Fakültesi Koordinatörü 338
Meral Özbek Öğretim Üyesi 338
Mustafa Ufuk Çelik Öğretim Görevlisi 408
Tanıtım ve Halkla İlişkiler Merkezi Tanıtım ve Halkla İlişkiler Merkezi 408
Nilgün Abisel Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı 447
Nuran Öze Öğretim Görevlisi 419
Orhan Çiftçi İletişim Fakültesi Dekanı 338
Ufuk Altunç Öğretim Görevlisi 410
Ünlen Demiralp Gazetecilik Bölüm Başkanı 397
Zarif Çağal İletişim Fakültesi Sekreteri 338
Fuat Boğaç Evren Araş. Gör 447
Pelin Agocuk Araş. Gör. 412
YAKIN DOĞU FM
Sinem Kasımoğlu Yakın Doğu FM Radyo Müdürü 412 / 413
YAKIN DOĞU TV
Hüseyin Turan Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü 208 &(7-1230)
Zeyde Örek TV Stüdyosu Koordinatörü 348
ULUSLARARASI ÖĞRENCİ OFİSİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Verda Gümüş Özataç Kurucu Rektör Yardımcısı Asistanı ve Insan Kaynakları Sorumlusu 398
Rana Serdaroğlu Pazarlama İletişimi Müdürü 424
Bahar Tandoğdu Ergene Yüksek Lisans ve Yatay Geçiş Müracaat Sorumlusu 437
Beliz Özdiren Terkan Lisans Müracaat Sorumlusu 437
Mohammed Kousar Ali Asya Bölge Sorumlusu 143
Ceren Barlas Afrika Bölge Sorumlusu 163
Motaz Hammouda Orta Doğu Bölge Sorumlusu 295
Irina Dotu Orta Asya ve Orta Avrupa Bölge Sorumlusu 295
Guy Andrieu Uluslararası Gelişim ve Akreditasyın Koordinatörü 437
İlknur Aydoğdu Öğrenci Dilekçeler Sorumlusu 422
Çilem Maniga Vural Fuar ve Akreditasyon İşleri Sorumlusu 141
Behnaz Kara Online Başvuru Sorumlusu 143
Emete Etingü Yabancı Öğrenci İşleri Müdürü 418
Yabancı Öğrenci İşleri Yabancı Öğrenci İşleri 140
MİMARLIK FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ariz Quriesh Öğretim Görevlisi 289
Aysel Alav Öğretim Üyesi 281
Ayten Özsavaş Akçay Öğretim Üyesi 281
Atakan Atamer Öğretim Görevlisi 597
Ayşe Gertik Öğretim Görevlisi 281
Buket Asilsoy Öğretim Görevlisi 281
Çetin Türkçü Öğretim Üyesi 283
Çiğdem Çağnan Öğretim Görevlisi 359
Çilen Erçin Öğretim Görevlisi 281
Çimen Kırmızı Öğretim Görevlisi 359
Cem Taneri Öğretim Görevlisi 281
Devrim Yücel Besim Öğretim Üyesi 281
Enis Faik Arcan Öğretim Üyesi 597
Emir Kasım Öğretim Görevlisi 288
Ezo Gazitepe Mimarlık Fakültesi Sekreteri 281
Gaye Anıl Öğretim Görevlisi 281
Gökhan Özdemir Öğretim Görevlisi 281
Gülşen Özen Öğretim Görevlisi 281
Harun Batırbaygil Öğretim Üyesi 283
Uğurcan Akyüz Mimarlık Fakültesi Dekanı 281
Harun Özer Mimarlık Fakültesi Senatörü 280
Havva Arslangazi Öğretim Üyesi 288
Hasan Altan Öğretim Üyesi 281
Hilmi Okutan Öğretim Görevlisi 281
Huriye Gürdallı Öğretim Üyesi 281
Kıymet Reis Mimarlık Fakültesi Sekreteri 281
Kozan Uzunoğlu Öğretim Görevlisi 286
Kazım Doğramacı Öğretim Görevlisi 281
Mahmut Kunter Öğretim Görevlisi 281
Mustafa Gürbüz Öğretim Görevlisi 281
Nuran Kara Pilehvarian Öğretim Üyesi 283
Noyan Ulusoy Öğretim Görevlisi 332
Osman Göztaşı Öğretim Görevlisi 281
Özge Atamer Öğretim Görevlisi 281
Özgün Akcan Öğretim Görevlisi 281
Öztan Tuğun Öğretim Görevlisi 281
Pervin Abohorlu Öğretim Görevlisi 289
Raisa Kolozali Öğretim Üyesi 331
Rüya Ö. Ruso Öğretim Görevlisi 281
Sema Uzunoğlu Öğretim Görevlisi 286
Sevim Altan Öğretim Görevlisi 286
Selda İnançoğlu Öğretim Görevlisi 289
Tuğşad Tülbentçi Öğretim Görevlisi 288
Turgay Salihoğlu Öğretim Üyesi 281
Türköz Kolozali Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı & Mimarlık Bölüm Başkanı 282
Taner Uraz Öğretim Görevlisi 281
Uğur Bahçeci Öğretim Görevlisi 281
Vedia Okutan Öğretim Görevlisi 281
Vedia Akansu Öğretim Görevlisi 281
Yusuf Örs Öğretim Görevlisi 281
Zihni Turkan Öğretim Üyesi 332
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ali Ünal Şorman Mühendislik Fakültesi Dekanı 291
Adamu Dahiru Asistan 460
Adel Amirjanov Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı 573
Akile A. Raşit Öğretim Görevlisi 291
Ali Çayönlü Öğretim Görevlisi 573
Ali Denker Matematik Koordinatörü 380
Ali Evcil Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı 285
Ali Serener Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkan Vekili 299
Andisheh Zehedi Asistan 460
Ata Atun Öğretim Üyesi 460
Ayşe Geylan Asistan 291
Ayşe Nalbantsoy Öğretim Üyesi 291
Ayşe Sayınel İnşaat Mühendisliği Bölüm Sekreteri 460
Ayşe Yürün Dekan Asistanı 291
Besime Erin Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı 299
Boran Şekeroğlu Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölüm Başkanı
Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkan Vekili
383
Buğra Demircioğlu Gıda Mühendisliği Bölüm Koordinatörü 293
Cavit Atalar Öğretim Üyesi 380
Cemal Gövsa Öğretim Üyesi 285
Cemal Kavalcıoğlu Elektronik Teknolojisi Bölüm Koordinatörü 291
Elbrus Imanov Öğretim Üyesi 573
Elçin Özgenç Asistan 291
Engin Esenel Öğretim Görevlisi 573
Erkut İnan İşeri Öğretim Üyesi 297
Ergün Önöz Öğretim Görevlisi 460
Eylem Akay Öğretim Görevlisi 291
Fa’eq Radwan Öğretim Üyesi 380
Fahreddin M. Sadıkoğlu Rektör Yardımcısı 290
Fatih Veysel Nurçin Asistan 460
Feray Murat Öğretim Görevlisi 243
Feryal Karadeniz Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı 382
Filiz Alshanableh Öğretim Görevlisi 243
Firudin Muradov Öğretim Üyesi 380
Gözen Elkıran Öğretim Üyesi 342
Hüseyin Gökçekuş Öğretim Üyesi 394
Halil Fikretler Laboratuar Araştırma Görevlisi 291
Hanifa Teimourian Öğretim Üyesi 291
Heran Çiftçi İngiliz Dili Koordinatörü 299
Hürmüs Refiker Öğretim Üyesi 299
Hüseyin Çamur Öğretim Üyesi 573
Hüseyin Sevay Öğretim Üyesi 299
Jamal Fathi Abu Hasna Öğretim Görevlisi 291
Kaan Uyar Öğretim Üyesi 293
Kamil Dimililer Otomotiv Mühendisliği Bölüm Başkanı 380
Kağan Doğruyol Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölüm Koordinatörü 291
Khalid M. Ahmed Asistan 291
Kemal Ataman Öğretim Görevlisi 291
Kezban Alpan Öğretim Görevlisi 293
Leman Gözümoğlu Laboratuvar Araştırma Görevlisi 573
Lida Vafaei Fizik Koordinatörü 573
Mahmut Savaş Öğretim Üyesi 573
Mehmet İbrahimoğulları Asistan 460
Mehmet Necdet Öğretim Üyesi 460
Meryem Paşa Dekanlık Koordinatörü 291
Metin Bilin Öğretim Görevlisi 285
Mohammed Kmail Öğretim Görevlisi 291
Murat Arslan Asistan 291
Mustapha Nasir Said Asistan 460
Mustafa Sıdal Öğretim Üyesi 460
Nidai Kandemir İnşaat Teknolojisi Bölüm Koordinatörü 469
Okan Donangil Öğretim Görevlisi 297
Özgür C. Özerdem Öğretim Üyesi 296
Özlem Tosun İnşaat Mühendisliği Bölümü Sekreteri 460
Pınar Akpınar Öğretim Üyesi 236
Rahib Abiyev Öğretim Üyesi 383
Ramiz Musallam Salama Öğretim Görevlisi 291
Rifat Reşatoğlu Öğretim Üyesi 464
Saide Sadıkoğlu Öğretim Görevlisi 463
Samuel Nii Tackie Asistan 291
Selin Üzelaltınbulat Öğretim Görevlisi 291
Sevilay Cangül Öğretim Görevlisi 299
Sezai Dinçer Öğretim Üyesi 296
Sibel Davulcu Öğretim Görevlisi 380
Simten Altan Öğretim Görevlisi 236
Şenol Bektaş Rektör Yardımcısı 203
Şerife Kaba Asistan 291
Tayseer Alshanableh Öğretim Üyesi 243
Temel Rızza Öğretim Görevlisi 460
Tunç Mirata Öğretim Görevlisi 469
Terin Adalı Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı
Biyomühendislik Bölüm Başkan Vekili
291
Ümit İlhan Öğretim Üyesi 297
Youssef Kassem Laboratuar Araştırma Görevlisi 291
Yücel İnan Öğretim Görevlisi 291
Zalihe Türker Öğretim Üyesi 380
Zekiye Elem Mutluer Öğretim Görevlisi 380
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ & SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ
A. Saadet Otman Öğretim Üyesi 130
Alev Keser Öğretim Üyesi 130
Arzu Daşkapan Öğretim Üyesi 130
Aybil Onarır Hemşirelik Bölüm Sekreteri 133
Aygün Kuyumcu Öğretim Üyesi 130
Ayişe Karadağ Öğretim Üyesi 133
Aylin Hasbay Öğretim Üyesi 130
Ayten Şentürk Erenel Öğretim Üyesi 133
Aytolan Yıldırım Öğretim Üyesi 133
Belkıs Karataş Öğretim Üyesi 109
Cansev Yücel Araştırma Görevlisi 133
Dilek Sarpkaya Araştırma Görevlisi 133
Eda Köksal Öğretim Üyesi 130
Emel Özer Tıbbi Besleme Tedavisi Anabilim Dalı Başkanı 131
Emine Handan Tüzün Öğretim Üyesi 130
Emine Onkun Araştırma Görevlisi 133
Engin Çalgüner Öğretim Üyesi 130
Ezgi Dinleyici Araştırma Görevlisi 133
Fatma Rezan Hatungil Öğretim Üyesi 130
Hasret Kübra Zengin Çakır Araştırma Görevlisi 133
HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ  
Hicran Bektaş Öğretim Üyesi 133
İhsan Çalış Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü 125
İlker Etikan Öğretim Üyesi 130
Lütfiye Bikem Süzen Öğretim Üyesi 133
Mine Yurttagül Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı
Farmakognozi/Farmasötik Botanik Anabilim Dalı Başkanı
124
Necmiye Ün Yıldırım Öğretim Üyesi 130
Nur Taluy Öğretim Üyesi 130
Nurgün Platin Öğretim Üyesi 133
Özdem Nurluöz Öğretim Üyesi 134
Özlem Akalpler Araştırma Görevlisi 133
Seda Yürekli Sağlık Bilimleri Fakültesi Sekreteri 130
Sema Zergeroğlu Öğretim Üyesi 130
Sevinç Yücecan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı
Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı
126
Sinem Dağ Araştırma Görevlisi 133
Şebnem Avcı Öğretim Üyesi 130
Şule Tarhan Araştırma Görevlisi 133
Tülay Demiray Araştırma Görevlisi 133
Ümran Dal Hemşirelik Bölüm Başkanı 132
Vacide Gürtepe Hemşirelik Bölüm Sekreteri 133
Yasemin Beyhan Öğretim Üyesi 130
Zeynep Özer Öğretim Üyesi 133
SAHNE SANATLARI FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ali Tayla Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Arsen Gürzap Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Ayşegül Atik Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Barış Erdenk Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Bozkurt Kuruç Tiyatro Bölüm Başkanı 480
Can Gürzap Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Cevanşir Guliyev Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Üyesi 480
Cihan Ünal Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Çetin Özen Sahne Sanatları Genel Koordinatörü
Oyunculuk Anasanat Dalı Başkanı
314
Ferdiye Barabar Sekreter 480
Hilmi Özen Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
İbrahim Altıok Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Murat Atak Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Muray Tuncay Oyunculuk ve Yazarlık Anasanat Dalı Öğretim Üyesi 480
Uğur Akıncı Oyunculuk ve Yazarlık Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Özüm Malyalı Sekreter 480
Sibel Erdenk Oyunculuk Anasanat Dalı Öğretim Üyesi 480
Tuncer Cücenoğlu Dramatik Yazarlık Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi 480
Zerrin Akdenizli Dramatik Yazarlık Anasanat Dalı Öğretim Üyesi 480
TIP FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Aslı Aykaç Öğretim Üyesi 7-3041
Aynur Fıçıcı Dekan Asistanı 7-3030
7-3015
Ayşe Meltem Sevgili Öğretim Üyesi 7-3011
Cahit Taşkıran Öğretim Üyesi 7-3038
Cevdet Berber Lab. Teknisyeni 7-3014
Darla Wise Öğretim Üyesi 7-3039
Emrah Ruh Öğretim Üyesi 7-3037
Ferda Kaleagasıoğlu Öğretim Üyesi 7-3040
Gamze Mocan Kuzey Dekan 7-3015
İsmail Polat Lab. Teknisyeni 7-3006
İzzet Hamdi Öğüş Öğretim Üyesi 7-3032
Liza Etikini Lab. Teknisyeni 7-3034
Mahmure Büyükağa Lab. Teknisyeni 7-3034
Nazmi Özer Dönem I ve 2 Koordiantörü 7-3020
Nedime Serakıncı Öğretim Üyesi 7-3007
Özgür Tosun Öğretim Üyesi 7-3008
Özlem Dalmızrak Öğretim Üyesi 7-3022
Ramazan Yavuz Arıcan Öğretim Üyesi 7-3008
Resime Kalkan Öğretim Üyesi 7-3017
Rüken Tan Öğretim Üyesi 7-3041
Sevda Lafçı Öğretim Üyesi 7-3013
Sezgin İlgi Dönem 3 ve 4 Koordinatörü 7-3009
Turgut İmir Öğretim Üyesi 7-3010
Türkan Arca Öğretim Üyesi 7-3019
Umut Fahrioğlu Öğretim Üyesi 7-3021
Umut Gazi Öğretim Üyesi 7-3037
Yarkın Yarman Lab. Teknisyeni 7-3033
Yasemin Seval Çelik Öğretim Üyesi 7-3012
Zeliha Şahin Öğretim Üyesi 7-3035
VETERİNER FAKÜLTESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
SANTRAL : 6751000
Adnan Şehu Öğretim Üyesi 7-3027
Ahmet Çakır Öğretim Üyesi 7-3027
Ahmet Doğanay Öğretim Üyesi 7-3027
Ahmet Ergün Öğretim Üyesi 7-3027
Ali Bilgili Öğretim Üyesi 7-3027
Alev Gürol Bayraktaroğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Arif Altıntaş Öğretim Üyesi 7-3027
Asuman Özen Öğretim Üyesi 7-3027
Atilla Özgür Öğretim Üyesi 7-3027
Ayhan Filazi Öğretim Üyesi 7-3027
Aykut Özkul Öğretim Üyesi 7-3027
Bahadır Gönenç Öğretim Üyesi 7-3027
Bahri Emre Öğretim Üyesi 7-3027
Barış Sareyyüpoğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Belgin Sarımehmetoğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Belma Alabay Öğretim Üyesi 7-3027
Berrin Salmanoğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Çağdaş Oto Öğretim Üyesi 7-3027
Çiğdem Altınsaat Öğretim Üyesi 7-3027
Emine Baydan Öğretim Üyesi 7-3027
Ender Yarsan Öğretim Üyesi 7-3027
Fatih Atasoy Öğretim Üyesi 7-3027
Fatma Seda Bilir Ormancı Öğretim Üyesi 7-3027
Feray Alkan Öğretim Üyesi 7-3027
Gültekin Yıldız Öğretim Üyesi 7-3027
Hakan Öztürk Öğretim Üyesi 7-3027
Hakan Yardımcı Öğretim Üyesi 7-3027
Hatice Öge Öğretim Üyesi 7-3027
Hamdi Uysal Öğretim Üyesi 7-3027
Haydar Özdemir Öğretim Üyesi 7-3027
Hikmet Altunay Öğretim Üyesi 7-3027
Hilal Karagül Öğretim Üyesi 7-3027
İlksin Pişkin Öğretim Üyesi 7-3027
İrfan Çolpan Öğretim Üyesi 7-3027
İrfan Erol Öğretim Üyesi 7-3027
İsmail Önder Orhan Öğretim Üyesi 7-3027
K.Serdar Diker Öğretim Üyesi 7-3027
K.Zafer Karaer Öğretim Üyesi 7-3027
Kemal Küçükersan Öğretim Üyesi 7-3027
Levent Ergün Öğretim Üyesi 7-3027
M.Taner Karaoğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Mehmet Akan Öğretim Üyesi 7-3027
Mehmet Bahri Emre Öğretim Üyesi 7-3027
Mehmet Taner Karaoğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Meltem Şireli Öğretim Üyesi 7-3027
Merih Hazıroğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Muammer Göncüoğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Müjgan İzgür Öğretim Üyesi 7-3027
Nesrin Sulu Öğretim Üyesi 7-3027
Nevin Kurtdede Öğretim Üyesi 7-3027
Oğuz Sarımehmetoğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Okan Ekim Öğretim Üyesi 7-3027
Okan Ertuğrul Öğretim Üyesi 7-3027
Osman Ergene Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı
Osman Kutsal Öğretim Üyesi 7-3027
Ömer Memduh Esendal Veteriner Fakültesi Kurucu Dekanı 7-3025
Özlem Küplülü Öğretim Üyesi 7-3027
Pınar Saçaklı Öğretim Üyesi 7-3027
R. Tamay Başağaç Gü Öğretim Üyesi 7-3027
Reşat Nuri Aştı Öğretim Üyesi 7-3027
Rıfkı Hazıroğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Safa Gürcan Öğretim Üyesi 7-3027
Sakine Yalçın Öğretim Üyesi 7-3027
Seher Küçükersan Öğretim Üyesi 7-3027
Semih Öge Öğretim Üyesi 7-3027
Seval Bilge Dağalp Öğretim Üyesi 7-3027
Sevil Atalay Vural Öğretim Üyesi 7-3027
Sezai Kaya Öğretim Üyesi 7-3027
Sıdıka Sağman Dekan Sekreteri 7-3028
Şakir Doğan Tuncer Öğretim Üyesi 7-3027
T.Haluk Çelik Öğretim Üyesi 7-3027
Tevhide Sel Öğretim Üyesi 7-3027
Tuba Çiğdem Oğuzoğlu Öğretim Üyesi 7-3027
Ulvi Reha Fidanc Öğretim Üyesi 7-3027
Ufuk Tansel Şireli Öğretim Üyesi 7-3027
Vedat Sağmanlıgil Öğretim Üyesi 7-3027
Yılmaz Akça Öğretim Üyesi 7-3027
Ziya Özcan Öğretim Üyesi 7-3027
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ali Aktepebaşı Öğretim Görevlisi 249
Cevdet Tınazcı Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölüm Başkanı 341
Deniz Erdağ Öğretim Görevlisi 505
Figen Yaman Öğretim Görevlisi 341
Gülay Irkım Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Sekreteri 341
H. Ulaş Yavuz Antrenörlük Bölüm Başkanı 343
Halil Tokmak Öğretim Görevlisi 343
Iraz Göymen Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bölüm Koordinatörü 341
Nazım Burgul Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokul Müdür Yardımcısı 249
Osman Emiroğlu Öğretim Görevlisi 343
Şahin Ahmedov Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokul Müdürü 341
Togay Uluöz Spor Yönetimi Bölüm Başkan Vekili 343
Turgay Oşok Öğretim Görevlisi 249
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ YÜKSEKOKULU
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Derviş Yüksel Öğretim Üyesi 466
Didem Keleşzade Bölüm Koordinatörü 476
Ersen İnançoğlu Öğretim Görevlisi 466
Esen Sucuoğlu Öğretim Görevlisi 463
Güldem Kıvanç Öğretim Görevlisi 463
Özlem Yamak Öğretim Görevlisi 466
Nesrin Menemenci Öğretim Üyesi 463
Saide Sadıkoğlu Öğretim Görevlisi 463
Tülen Saner Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokul Müdürü 467
HAZIRLIK OKULU
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ahu Atatuğ Okutman 430
Aslı Kasabalı Koordinatör 430
Ceyda Barkın Okutman 430
Cihan Mehmet Okutman 429
Claire Hawkins Okutman 430
Debbie Holmes Okutman 390
Deniz Altay Genel Koordinatör 429
Dilek Akıncı Okutman 430
Eda Aşılmaz Okutman 431
Elvan Albayrak Okutman 430
Elvan Yamaç Okutman 430
Emine Efetürk Okutman 430
Enis Sayman Hazırlık Okulu Müdürü 389
Esra Efekan Okutman 388
Fatma Boral Okutman 429
Fatma Hamidan Okutman 431
Fatoş Aksaç Okutman 431
Gamze Peler Okutman 431
Gülsün Güneş Okutman 429
Hanife Bensen Okutman 255
Hatice Safa Okutman 430
Inna Eremenko Okutman 429
İnanç Uçaröz Koordinatör 388
İpek Barut Garip Okutman 430
Lalehan Demircan Okutman 429
Nadia Işıman Okutman 430
Nalan Nalcıoğlu Okutman 390
Özen Özuyanık Sekreter / Bölüm Koordinatörü 388
Raif Muhtaroğlu Okutman 429
Rezan Şekerzade Okutman 431
Selen Talat Okutman 389
Semra Özalev Okutman 430
Sertan Eres Okutman 431
Tılsım Raif Okutman 430
Tülin Çağatan Okutman 431
Ülviye Soysev Okutman 255
Yeşim Üstün Aksoy Okutman 430
Zeliş Samur Sekreter / Bölüm Koordinatörü 388
GENEL HİZMETLER VE Yurtlar YÖNETİMİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Abdullah Öztürk Kantin-Kafeterya İç Denetim 324
Aslı Gürler Kantin-Kafeterya Muhasebe Memuru 324
Ayberk Altıok Arşiv 595
Ferda Ürer Arşiv 595
Aycan Erdoğdu İç Hizmetler Müdür Sekreteri 302
Ayşe Cenk Kantin Kafeterya Muhasebe Şefi 324
Burçe Kamer Bilgi İşlem Memuru 591
Emriye Paşa Erkek Yurt Kayıt Koordinatörü 406
Esra Savaşan Bilgi İşlem Müdürü 591
Narin Araz Bilgi İşlem Memuru 591
Gül Gökensel Kız Yurtları Kayıt Memuru 414
Suzan Çil Kız Yurtları Kayıt Memuru 322
Günay Öztürk Depo Sorumlusu 365
Günhan Kutlugün Sekreter / Muhasebe 301
Gürbüz Gertik Teslim Alma Müdürü 365
Kağan Bostancıoğlu Kantin-Kafeterya İç Denetim 324
Kemal Şeker Gıda Depo Sorumlusu 475
Recep Sayım Mutfak Depo Sorumlusu 475
Melek Topaloğlu Yurt Kayıt Genel Koordinatörü 239
Meryem Çavuşoğlu Erkek Yurtları Kayıt Memuru 406
Meryem Nazlı Kantin-Kafeterya Müdür Yardımcısı 322
Nesrin Yoldaşlar Çizenel Bilgi İşlem Memuru 591
Özlem Kul Durmaz İnsan Kaynakları Memuru 301
Hüseyin Doğruyol Bakım Onarım Kısım Amiri 581
Sezin Dizman İç Temizlik Kontrolörü 303
Talat Ürer Güvenlik ve İç Hizmetler Müdürü 308
Tuğba Bafkanlı Genel Hizmetler ve Yurtlar Genel Md. Sekreteri & İnsan Kaynakları Koordinatörü 301
Tuncer Kutluhan Genel Hizmetler ve Yurtlar Genel Müdürü 300
Ali Özçil Mutfaklar Koordinatörü 475
Hasan Bayrak Ana Mutfak Sorumlusu 475
Mürüde Mavigözlü Kantin Kafeterya Müdür Sekreteri 322
Laden Özdengiz Kantin Kafeterya Muhasebe Memuru 324
Kezban Aktolga Kantin Kafeterya Muhasebe Memuru 324
İlke Adak Kantin Kafeterya Bilgi İşlem Memuru 324
Münevver Gülduran Güvenlik Müdürlüğü Sekreteri 302
Özder Değer Bilgi İşlem Memuru 591
Tayfun Erdoğdulu Depo Sorumlu Yardımcısı 365
Burak Çelik Stok Kontrol Elemanı 365
Erman Altıntaş Stok Kontrol Elemanı 365
Merih Ulubay Satın Alma Müdür Asistanı 445
İbrahim Gömeç Satın Alma Müdür Asistanı 445
SAĞLIK VE KONDİSYON MERKEZİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ahmet Altınay Eğitmen 323
Ali Beysoylu Eğitmen 520
Ayla Bicen Performans Laboratuarı / Eğitmen 323
Çağda Karapaşa Danışma 323
Eren Çeto Eğitmen 323
Halil Yücel Danışma 323
Hüseyin Esengin Eğitmen 323
Kamil Bitta Eğitmen 520
Nevin Aktuğ Sekreter 323
Orhan Tatlıcalı Danışma 323
Pembe Kılınç Hemşire 323
Selim Şen Eğitmen 323
Sevil Özoğul Eğitmen 323
Deniz Erdağ Sağlık ve Kondisyon Merkezi Müdürü 505
Tuğra İnceer Eğitmen 323
   
 
 
BÜYÜK KÜTÜPHANE
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Behzat Gürsel Kütüphane Sorumlusu 527
Güvenlik Güvenlik 526
İsmet Aksular Kütüphane Müdür Yardımcısı 525
Mustafa Sağsan (Dr.) Bilgi ve Belge Yönetimi Bölüm Başkanı 532
Tümer Garip Hastane Yönetim Kurulu Üyesi & Bilişim Teknolojileri Merkezi Başkanı & Kütüphane Müdürü 535
Yeliz Kızıltoprak Değirmenci Müdür Asistanı 538
İDARİ İŞLER BÖLÜMÜ
Ebru Gevrek İdari İşler Bölümü 542
Eylem Altan İdari İşler Bölümü 542
Güldem Çivi Halkla İlişkiler ve İdari İşler Koordinatörü 524
Vijdan Altıparmak İdari İşler Bölümü 542
KATALOGLAMA BÖLÜMÜ
Emre Karahasan Koordinatör 539
Filiz Mercan Kataloglama Bölümü 541
Lisani Kavalcı Raf ve Sınıflandırma Bölümü 539
Oğuz Yaman Kataloglama Bölümü 541
Orcan Cemal Depo Sorumlusu 541
Özlem Tüccar Kataloglama Bölümü 529
Burcu Şahiner Hasancık Kataloglama Bölümü Dergi Sorumlusu 529
Mahar Arca Kataloglama Bölümü 529
REZERV BÖLÜMÜ
Ekrem Danış Rezerv Bölüm Şefi 530
Mine Bahçeleri Rezerv Bölümü 530
Ayşen Egebigi Rezerv Bölümü 536
OTOMASYON BÖLÜMÜ
Alçın İmsel Audio Visual 534
Ayşe Karahüseyin Çomaroğlu Audio Visual 534
Hüseyin Dalili Audio Visual 534
Boran Haver Audio Visual 534
Suat Donangil Koordinatör 534
ÖZEL KOLEKSİYON BÖLÜMÜ
Fatmagül Emiroğlu Özel Koleksiyon Bölümü 530
ÖDÜNÇ VERME BÖLÜMÜ
Cansev Sakallızade Koordinatör 528
Nurcan Albayrak Ödünç Verme Bölümü 536
Ulaş Takar Ödünç Verme Bölümü 536
KİTAP SATIŞ BİRİMİ
Aykan Sahir Kitap Satış Birimi Müdürü 477
Melisa Kaynak Kitap Satış Birimi 533
Vedia Kırcıoğlu Kitap Satış Birimi 533
Zeliş Şensoy Kitap Satış Birimi 533
Zeliş Şensoy Kitap Satış Birimi 477
ATATÜRK KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ (AKKM)
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
AKKM Güvenlik Güvenlik 242
AKKM Mutfak Mutfak 404
Arif İşgüzar Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi Müdürü 345
OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Alptekin Zekai Eğitmen 316
Aqua Cafe Kafeterya 315
Ergüder Oyalp Eğitmen 316
Fikriye Şenol Sekreter 240
Hakan Atamtürk Müdür 294
Mehmet Gürcenk Eğitmen 316
Pembe Angın Sekreter 240
İNOVASYON VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Tamer Garip İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Araştırma Merkezi Başkanı 244
Yalçın Işın İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Merkezi Teknik Müdürü 381
Orhan Özkılıç Web Ekibi Koordinatörü 244
Batur Kaçamak Web Geliştirici 244
Hilal Yaraşır Oğul Web Tasarımcı 244
Burak Şimşek WebTeam 444
Hüseyin Aksular Bilgi İşlem 519
İlker Dağlı Sistem Yönetimi Uzmanı 444
Kader Aktaş Sekreter 519-339
Mehmet Kanat Bilgi İşlem 519
Mustafa Arıcı Sistem Yönetimi Uzmanı 444
Savaş İlgi WebTeam 244
Şahin Akdağ Bilgi İşlem 519
Şenol Korkmaz Sistem Yöneticisi 7-1888
SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ayhan Birsel Öğretim Görevlisi 287
Bilgin Güldoğuş Öğretim Görevlisi 287
Erhun Tekakpınar Öğretim Görevlisi 287
Gültekin Gülman Öğretim Görevlisi 287
Hakan Atamtürk Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Müdürü 265
Musa Oytun Öğretim Görevlisi 264
Nermin Nuray Sekreter 266
Pınar Denk Öğretim Görevlisi 287
Turgut Karamanoğlu Öğretim Görevlisi 264
Umar Göker Öğretim Görevlisi 264
Zarif Hacıyarim Sekreter 266
İsmail Soydan Öğretim Görevlisi 287
YER, DENİZ, ATMOSFER VE ÇEVRE ENSTİTÜSÜ (HERBARİUM)
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Fatma Kaya Herbarium Müdürü 135
Salih Gücel Yer, Deniz, Atmosfer ve Çevre Enstitüsü Müdürü 135
ARAŞTIRMA MERKEZLERİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILÂP TARİHİ ARAŞTIRMA MERKEZİ
Ali Efdal Özkul Müdür Vekili 516
KIBRIS ARAŞTIRMALARI MERKEZİ
Şevket Öznur Başkan 252
KADIN ARAŞTIRMALARI MERKEZİ
Deniz Çürük Kadın Araştırmaları Birimi Koordinatörü 251
TURİZM ARAŞTIRMA MERKEZİ (TARME) 
Tülen Saner Müdür 463
KIZ YURTLARI
SANTRAL : 680 2020
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
I. KIZ YURDU
Seval Kalkaner I. Yurt Sorumlusu 405
Güvenlik Yurt Güvenlik 310
2. KIZ YURDU
Ayşe Özdoğal I2. Kız Yurdu Müdürü 307
Güvenlik Yurt Güvenlik 346
6. KIZ YURDU
Sıdıka Kamacı 7. Kız Yurdu Müdürü 6-1006
Güvenlik Yurt Güvenlik 6-1556
7. KIZ YURDU
Ayşe Remziye Salkım 6. Kız Yurdu Müdürü 6-1557
Güvenlik Yurt Güvenlik 6-1007
9. KIZ YURDU
Gülşah Biçmen 9. Yurt Sorumlusu 6-1009
Güvenlik Yurt Güvenlik 6-1007
10. KIZ YURDU
Sevilay Sadıkoğlu 10. ve 11. Kız Yurdu Müdürü 6-1004
Selma Akdeniz 10. ve 11. Kız yurdu Sorumlusu 6-1001
Güvenlik Yurt Güvenlik 6-1550
14. KIZ YURDU
Sevilay Sadıkoğlu 9.10. ve 14. Kız Yurdu Müdürü 6-1004
Güvenlik Yurt Güvenlik 6-1554
ERKEK YURTLARI
SANTRAL : 680 2020
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
3. ERKEK YURDU
Talat Ürer Güvenlik Müdürü & 3. ve 4. Erkek Yurdu Müdürü 320
Nuri Gürler 3. Yurt Sorumlusu 320
Güvenlik Yurt Güvenlik 325
4. ERKEK YURDU
Talat Ürer Güvenlik Müdürü & 3. ve 4. Erkek Yurdu Müdürü 308
Raif Özreçberoğlu 4. Yurt Sorumlusu 150
Güvenlik Yurt Güvenlik 256
     
5. ERKEK YURDU
Ferhat Gürbüzer 5.,8. ve 12. Erkek Yurdu Müdürü & Yurt Bilgilendirme Müdürü 6-1008
Hüseyin Yemenicioğlu 5. Yurt Sorumlusu 6-1005
Güvenlik Yurt Güvenlik 6-1555
8. ERKEK YURDU
Ferhat Gürbüzer 5.,8. ve 12. Erkek Yurdu Müdürü & Yurt Bilgilendirme Müdürü 6-1008
Esin Akgöl Yurtlar Sekreteri 6-1078
Güvenlik Yurt Güvenlik 6-1558
12. ERKEK YURDU
Ferhat Gürbüzer 5.,8. ve 12. Erkek Yurdu Müdürü & Yurt Bilgilendirme Müdürü 6-1008
İlhan Savaşkan 12. Yurt Sorumlusu 6-1002
Güvenlik Yurt Güvenlik 6-1552
AKADEMİK LOJMANLAR
Osman Şan Akademik Lojmanlar Müdürü 101-4100
Güvenlik Lojmanlar Güvenlik 101-4101
YURT KAFETERYALARI
4. Yurt Kafeteryası Kafeterya 574
5. Yurt Kafeteryası Kafeterya 566
7. Yurt Kafeteryası Kafeterya 564
8. Yurt Kafeteryası Kafeterya 563
10. Yurt Kafeteryası Kafeterya 561
12. Yurt Kafeteryası Kafeterya 567
14. Yurt Kafeteryası Kafeterya 568
YAKIN DOĞU İLKOKULU
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Aytekin Zekai Beden Eğitimi Bölüm Başkanı 232
Bekir Hınçal Müdür Muavini 233
Berin Bardak Resim Bölüm Başkanı 232
Besime Yalkı Müzik Bölüm Başkanı 232
Hasan Yükselen Müdür 234
Hatice Ertanın Muhasebe 147
Helen Beyzade İngilizce Bölüm Başkanı 232
Mehmet Aşıksoy Müdür Muavini 417
Nebile Ufuk Sekreter 232
Selda Tezer Bilgisayar Bölüm Başkanı 232
OKUL ÖNCESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Beklem Rıza Müdür Muavini 512
Hasan Yükselen Müdür 234
Öğretmenler Odası Öğretmenler Odası 513
YAKIN DOĞU KOLEJİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ali Gülmezer Koordinatör (Türkçe) 376
Alpay Ertaç Baş Muavin 411
Bilgi İşlem Merkezi Bilgi İşlem Merkezi 386
Bircan Alagün Koordinatör (Matematik) 162
Cem Hami Fen Bölüm Başkanı 351
Duyal Tüzün Rehber-Psikolojik Danışman 161
Duygu Kasapoğlu Koordinatör/Sekreter 351
Ebru Özkul Türkçe Bölüm Başkanı 353
Erol Şensoy Koordinatör (Teknik Çizim) 522
Esra Çeto Koordinatör/Sekreter 161
Gönül Taşçıoğlu Rehber-Psikolojik Danışman 148
Gülsen Hoca Koordinatör (Müzik) 162
Güvenlik Güvenlik 311
Hasan Faiz Bilgisayar Bölüm Başkanı 386
Hüseyin Başaran Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı 353
Hüseyin Reis Beden Eğitimi Bölüm Başkanı 544
Işılay Arkan Müdür 350
Kolej Müdürlüğü Fax 2236621
Lesley Hakseven Müdür Muavini & İngilizce Bölüm Başkanı 376
Melek Dayı Muhasebe Sorumlusu 319
Mete Hanoğlu Matematik Bölüm Başkanı 438
Nedret Korhan Koordinatör/Sekreter 523 /161
Ömer Özkan Müdür Muavini 160
ÖSS Danışma ÖSS Danışma 523
Öykü Özgüm Rehber-Psikolojik Danışman 545
Pervin Özanıl Sekreter 355
Rasiha Altunkaya Rehber-Psikolojik Danışman 545
Said Baki Müdür Muavini 438
Selçuk Sınal Kütüphane Sorumlusu 238
Şerife Lord Koordinatör (Matematik ) 353
Vedat Tekiner Müdür Muavini 521
Vural Aşıcıoğlu Kurucu Müdür & Akademik Danışman 376
NEU DİZAYN
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Barış Arıkan İnşaat Mühendisi 7-1079
Ferit İskifoğlu Mekanik Teknisyeni 7-1079
Hamza Kahraman Makine Teknisyeni 7-1079
Hüdaverdi Tozan İnşaat Mühendisi 7-1079
Mustafa Bayar Mimar 7-1079
Osman İşegüven İnşaat Mühendisi 7-1079
Özlem Özsun İç Mimar 7-1079
Tolga Arıkan Mimar 7-1074
Yasemin Akar Mimar 7-1079
Yusuf Öztürk Makine Mühendisi 7-1079
Zehra İyikalp Mimar 7-1079
CAFE & RESTORAN DAHİLİ
AKKM Fuaye Kafeteryası 584
Amfi Cafe 593
Aqua Cafe (Havuz) 315
Börek Evi 579
Cafe Dolphin 590
Cafe Ecza 443
Cafe Saray 517
Chicken House 364
Fen-Edebiyat Kafeterya 586
Havuz Kafeterya 571
Hukuk Kafeterya 589
İşletme Kafeterya 585
Köprü Restoran 580
Mimarlık Kafeteryası 592
Mühendislik Kafeteryası 409
Öğrenci Restoran 577
Öğretmenler Restoran 363
ULAŞIM YÖNETİMİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ferda Mermercioğlu Sekreter 474
Halil Tüfekçi Ulaşım Temizlik Kısım Amiri 474
İsfendiyar Arısoy Ulaşım Müdürü 504
Özdem Denizkurdu 2. Kısım Amiri 474
Erkan Tavukçuoğlu Bakım-Onarım Amir Yardımcısı 474
KONUK EVİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Lobi Lobi 6-1001
Resepsiyon Resepsiyon 6-1161
Restoran Restoran 6-1331
Fax Fax 6802061
MATBAA
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Recep Tekdemir Müdür 321
Hamdi Can Usta 321
Mehmet Atıcı Usta 321
Erhan Gelturan Usta 321
MUTFAK
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Ali Özçil Mutfaklar Koordinatörü 475
Hasan Bayrak Ana Mutfak Sorumlusu 475
YAKIN DOĞU BANK ÜNİVERSİTE ŞUBESİ
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
Alev Candanal Şef Yardımcısı 230
Ali Esençay Müdür 230
Ayhan Solakov Vezne 231
Cemil Malek Krediler & Sigorta 231
Mehmet Doğrusöz Vezne 231
Müjde Aşık Şef 231
Süyen Özgürgün Vezne 231
Zalihe Kofalı Vezne 231
YAKIN DOĞU TURİZM VE SEYAHAT İŞLETMELERİ ÜNİVERSİTE ŞUBESİ
    DAHİLİ
Ofis Turizm ve Seyahat İşletmeleri Üniversite Şubesi 415
POSTA ÜNİVERSİTE ŞUBESİ
    DAHİLİ
Ofis Üniversite Posta Şubesi 370
YAKIN DOĞU AKARYAKIT
AD / SOYAD GÖREV DAHİLİ
İbrahim Paşa Müdür 400
Oya Taşdelen Sekreter 400
I prefer Near East University